Buro Kade Over Buro Kade
Buro Kade

Buro Kade


Nieuwe Stadmakers
Architecten met een brede kijk op de gebouwde en vormgegeven leefomgeving.
We stellen ons enthousiast team graag aan u voor.

Wist u trouwens dat wij met het team gehuisvest zijn in de circulaire hotspot de Mengfabriek? Onze eigen kantoorvloer is daarbij 100% geoogst tot stand gekomen in samenwerking met het Urban Mining Collective. Waarom? Gewoon...om aan te tonen dat het wel kan.

Kom snel eens langs om kennis te maken.
Michael Bol
Michael Bol
Michael Bol
Architect - Stadmaker
michael@burokade.nl
Gijs Hoeijmans
Gijs Hoeijmans
Gijs Hoeijmans
Architect - Stadmaker
gijs@burokade.nl
Ivo van den Thillart
Ivo van den Thillart
Ivo van den Thillart
Architect - Stadmaker
ivo@burokade.nl
Ine van Eggelen
Ine van Eggelen
Ine van Eggelen
Administratie
ine@burokade.nl
Erik Aarts
Erik Aarts
Erik Aarts
Architect
erik@burokade.nl
Frank van Dillen
Frank van Dillen
Frank van Dillen
Architect
frank@burokade.nl
Kirsti Pol
Kirsti Pol
Kirsti Pol
Conceptenbouwer
kirsti@burokade.nl
Hein Molenaar
Hein Molenaar
Hein Molenaar
Architect
hein@burokade.nl
Willem Bogaerts
Willem Bogaerts
Willem Bogaerts
Projectleider
willem@burokade.nl
Ireen Trügg
Ireen Trügg
Ireen Trügg
Secretariaat
post@burokade.nl
Bart Thal
Bart Thal
Bart Thal
Projectleider
bart@burokade.nl
Tiny van Menzel
Tiny van Menzel
Tiny van Menzel
BIM manager
tiny@burokade.nl
Vincent Derksen
Vincent Derksen
Vincent Derksen
BIM modelleur
vincent@burokade.nl
Rick de Kort
Rick de Kort
Rick de Kort
BIM Projectleider
rick@burokade.nl
Ton Dietvorst
Ton Dietvorst
Ton Dietvorst
Architect - Duurzaamheid
ton@burokade.nl